Kuchnia na wymiar

Meble kuchenne tworzone na wymiar mają ogromną przewagę nad gotowymi zestawami dostępnymi od ręki. Stwarzają dużo większe możliwości dostosowania ich do najmniejszych krzywizn pomieszczenia wypełniając doskonale wyznaczoną przestrzeń. Inaczej przedstawia się sytuacja w przypadku gotowych zestawów mebli kuchennych. Owszem są tańsze! ale często nie mamy większego pola manewru w aranżacji swojej kuchni. Najczęstsza możliwość ustawienia mebli to w linii prostej, wzdłuż ściany bo tylko wtedy będą tworzyły spójną całość.

W przypadku kuchni na wymiar stolarz, dokonuje w pierwszej kolejności precyzyjnych pomiarów powierzchni aby każdy element był w 100% dopasowany. Kuchnia na wymiar to, niepowtarzalny projekt dopasowany do upodobań i gustu klienta. Projekt kuchni który, w pewnym sensie oddaje charakter właściciela.

Meble do kuchni wykonane na wymiar są wyjątkowe ponieważ:

- posiadasz pełną kontrolę nad procesem produkcji mebli,
- możesz dokonać wyboru kolorystyki i materiału z którego zostaną wykonane meble oraz wszelkie elementy wykończeniowe.

Wyjątkowe meble na wymiar do kuchni


Wiele firm produkujących meble kuchenne na wymiar oferuje, kompleksowy montaż mebli kuchennych wliczony w cenę usługi. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie dla klienta dlatego, że oszczędza czas i pieniądze. Firma meblowa często zajmuję się podłączaniem wszystkich niezbędnych urządzeń związanych z wyposażeniem kuchni w tym oświetlenia które może być integralną częścią wyposażenia mebli kuchennych. Kuchnia na wymiar jest gwarancją doskonałej organizacji przestrzeni, wygody oraz funkcjonalności.

Jesteś na etapie prac remontowych lub wykończeniowych swojej kuchni?

Zapraszamy do skorzystania z usług producenta mebli na wymiar DZIEDZIC. Działamy na terenie takich miast jak Bochnia, Brzesko, Kraków, Tarnów i okolice. Doradzimy Państwu również w kwestii podłączeń instalacyjnych.