Meble na wymiar Kraków - kompleksowe wyposażenie mieszkania

Kompleksowe wyposażenie mieszkania w Krakowie w meble na wymiar. Realizacja wykonana zgodnie z założeniami szkicu dostarczonego przez biuro projektowe.

Wykonaliśmy meble z podziałem na pomieszczenia: kuchnia z wyspą, część telewizyjna, gabinet, szafa typu garderoba, łazienka, sypialnia, przedpokój. Wszystkie elementy drewniane w mieszkaniu wykonane z płyty fornirowanej dąb. Szczebelki w sypialni to lite drewno dębowe tapicerowane welurem marki Toptextil w pięknym kolorze głębokiej zieleni. Konstrukcje stalowe pod półki w kuchni oraz uchwyty mebli kuchennych lakierowane proszkowo w kolorze czarny mat. Uchwyty pozostałych mebli wykonane z litego drewna. Kuchnia stanowi połączenie, bieli szarości i drewna, meble zabezpieczyliśmy lakierem matowym.

Do pomalowania górnych szafek użyto lakieru bezbarwnego, szary lakier na bocznej części zabudowy to RAL 7047, biały lakier pokrywa dolne szafki kuchenne oraz dużą część zabudowy w mieszkaniu. Blaty kuchenne laminowane w kolorze Swiss Krono Melafir. Oświetlenie LED w kuchni i w witrynach, oświetlenie punktowe w sypialni. W całym mieszkaniu szuflady marki Blum Tandem i Modern Box.