Kompleksowe wyposażenie wnętrz

Wyposażamy kompleksowo powierzchnie mieszkalne i biurowe tworząc niepowtarzalne i praktyczne meble na wymiar. Wszystkie zlecenia wykonujemy na indywidualne zamówienie - "meble na wymiar" Bochnia, Brzesko, Wieliczka i Niepołomice.
Dom, mieszkanie to miejsce naszego stałego pobytu i każdy chciałby aby jego gniazdo rodzinne było wyjątkowe. Aby uniknąć błędów aranżacyjnych lub niedopasowania stylistycznego wiele osób decyduje się wcześniej wykonać wizualizacje wnętrz.

Meble na wymiar zgodne z projektem

Tworzymy meble na wymiar według dostarczonego projektu, lub na życzenie klienta sami wykonujemy wizualizację. Meble na wymiar będą dopasowane w 100% do każdego typu wnętrza, bez względu na wymiar, kształt architektoniczny lub styl aranżacji.

Produkcja mebli na wymiar

W dziedzinie mebli na wymiar możemy zaproponować wiele rozwiązań umożliwiających zagospodarowanie przestrzeni w ciekawy i funkcjonalny sposób. Wysoka jakość mebli które dostarczamy naszym klientom, możliwa jest dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz zastosowaniu nowoczesnego sprzętu. Wszystkie prace wykonujemy z pełnym zaangażowaniem, dbając nawet o najdrobniejszy detal.

Kompleksowe realizacje